rss feed search icon rss feed rss feed
«محصول حلال سال» در نمایشگاه مسکو معرفی می‌شود **** مراجعه ورزشکاران ایرانی به رستوران های غیر حلال **** "حلال جهانی" تنها لوگوی معتبر حلال برای صادرات به دبی **** برگزاری دوازدهمین نشست هیات مدیره اسمیک **** تحقق اقتصاد مقاومتی با توسعه گردشگری حلال **** حلال جهاني در كره جنوبي **** مالزی از سفر گردشگران ایرانی چقدر درآمد داشت؟ **** محصولات دارویی حلال اسپانیا در راه ایران **** همایش حلال در رسانه، فرهنگ و هنر برگزار می شود **** ۱۰ مصوبه اصلی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۴ تشریح شد **** سود بانکی مصداق ربا است **** موسسه جهانی حلال (اتاق بازرگانی) فاقد مجوز است **** حلال جهانی در روزنامه اقتصاد نمایشگاه **** پایان دوره های آموزشی حلال در کره با اهداء گواهینامه **** سال ٢٠١٦ سال گردشگری ايران **** تلاش چین برای تصویب قانون ترویج مواد غذایی حلال **** حلال جهانی در نمایشگاه آی فود مشهد **** سازمان استاندارد تنها مرجع رسمی اعطای نشان استاندارد حلال در کشور است **** اسلام در ژاپن؛ از مسلمان شدن اولین شهروند تا افزایش جمعیت... **** نشست مطبوعاتی حلال جهانی در کره جنوبی **** لزوم ارائه آموزش‌های لازم در زمینه گردشگری حلال **** بزرگداشت روز جهانی حلال **** موافقت هيات دولت با تشکیل «شورای سیاستگذاری و راهبری حلال» **** اهميت مكمل هاي غذايي **** تاکنون 1500 شرکت داخلی نشان تجاری حلال دریافت کرده‌اند **** نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال در کشور **** حضور حلال جهانی در نمایشگاه مطبوعات و رسانه **** هفتمین همایش بین‌المللی محصولات حلال در بروکسل **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** بانک های ربوی در حال جنگ با ما هستند **** برگزاری نمایشگاه بزرگ بین المللی گلفود 2016 **** حلال جهانی در همایش ملی صادرات دام،طیور و آبزیان **** ایده «حلال در رسانه، فرهنگ و هنر» برای اولین بار در جهان مطرح شد **** چرخ صنعت غذا با صادرات غذای حلال ، تندتر می چرخد **** حلال جهانی در نمایشگاه آگروفود **** ‎همكاري ايران و فرانسه در موضوع آبزيان **** شماره جديد "حلال نشان برين" **** همایش و نمایشگاه حلال در تایلند **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** مالزی، شاهراه ورود به دنیای تجارت محصولات و مواد غذایی حلال **** رونمایی از ویرایش جدید هزاره حلال در آگروفود **** حلال جهاني در نمايشگاه شيريني و شكلات ****
google plus halal press linked in halal press twitter halal press facebook halal press
خبر هفته
شماره جديد "حلال نشان برين" شماره دوم و سوم"حلال نشان برين" فصلنامه اجتماعي فرهنگي موسسه بين المللي حلال جهاني منتشر شد.
خبر نامه
جهت دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد فرمایید:

موسسه حلال جهانی
یک شنبه 2 آبان ماه 1395 ساعت 9:19

محصولات دارویی حلال اسپانیا در راه ایران

مادرید- ایرنا- مسئول روابط بین الملل مجتمع علمی صنعتی 'ربانالس 21' اسپانیا گفت، با تمهیدات صورت گرفته توسط این شرکت کوردبایی، محصولات دارویی 'حلال لایف' که کاملا منطبق با اصول اخلاقی ارایه شده توسط منابع مذهبی مسلمانان است، به ایران صادر خواهد شد.به گزارش ایرنا، اتاق بازرگانی و تجارت اسپانیا در تهران در روزهای 28 و 29مهرماه سالجاری یک نشست تجاری برگزارخواهد کرد که در آن محصولات ویتامینی حلال یک شرکت اسپانیایی معرفی خواهد شد.
خانم «مانوئلا نارانخو اوره یانا» مسئول ارتباطات و روابط بین المللی حلال یاف در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مادرید گفت: شرکت حلال لایف شرکتی است که محصولات خود را منحصرأ به مفهوم کلی حلال اختصاص داده است و مکمل های تغذیه ای خود را با کیفیت بسیار بالا تهیه می کند و دارای تأییدیه حلال و گواهی گیاهی می باشد.
وی افزود: شرکت حلال لایف واقع در مجتمع علمی وصنعتی 'ربانالس21 ' شهر کوردبا، اولین شرکت اروپایی است که فروش تولیدات خود را در داروخانه ها با تاییدیه و گواهی حلال عرضه کرده است. درعین حال، برخی از آنها دارای گواهی تایید محصولات گیاهی از اروپا می باشند.
به گفته وی، همه این محصولات دارای استانداردهای بسیار بالایی هستند در نتیجه برای مصرف افراد گیاهخوار بسیار مناسب می باشند.
نارانخو تصریح کرد که این شرکت به طور خاص سه محصول را توسعه داده که عبارتند از: 2مکمل ویتامینی برای کودکان و نوجوانان و یک مکمل تغذیه ای برای پیشگیری و کاهش دردهای مفصلی.
مسئول ارتباطات این شرکت دارویی خاطرنشان ساخت، این محصولات در حال حاضر جزو کاملترین مکملهای موجود در داروخانه های اسپانیا هستند و در تهیه این محصولات، تمام شئونات اخلاقی حلال رعایت شده است.
وی افزود: ' تاکنون اگر یک مسلمان می خواست یک مکمل ویتامینی را استفاده کند، می بایست اعتقادات و باورهای خود را در آستانه ورود به داروخانه کنار بگذارد'. زیرا مکملهای تغذیه ای موجود در بازار تقریبا بطور کلی از برخی از ترکیباتی که حرام است استفاده می کنند یا برخی از شئونات حلال پیروی نمی کنند.
به گفته وی، حلال لایف محصولات خود را با موادی که حرام هستند ( غیرمجاز) ترکیب نمی کند. در تمام موارد در راستای انطباق با گواهی تاییدیه محصولات گیاهی اروپا تا جایی که مقدور باشد سعی می شود از ترکیباتی که منشاٌ حیوانی دارد استفاده نشود.
نارانخو اضافه کرد: محصولات توسعه یافته در شرکت کوردبایی ربانالس21، به منظور تضمین اطمینان محصولاتش در برابر الزامات تاییدیه های شورای اسلامی اسپانیا و گواهی محصولات گیاهی اروپایی، دقیقترین پروتکل های تولید را اجرا می کند. علاوه بر اینها، این شرکت به منظور تضمین کیفیت و پیش افتادن از کنترل و الزامات سختگیرانه کشورهای اسلامی، دارای استاندارد کیفیت مخصوص خود نیز می باشد.
به گفته وی، محصولات حلال لایف برحسب مفهوم جهانی حلال اداره می شود که به کار و عملکرد مطابق با اصول اخلاقی قرآن مقدس منطبق می شود که در حقیقت همان اصول اخلاقی پذیرفته شده در تمام ادیان، فرهنگ ها و جوامع جهانی است.
نارانخو گفت: فلسفه حلال، شرکت ما را از اقداماتی نظیر تبلیغات تجارتی کاذب یا سوء استفاده از جهل مصرف کننده برای رسیدن به اهداف تجاری منع می کند. به همین دلیل، محصولات ما طوری فرمول بندی شده اند که جزو بهترین ها در هر قسمتی باشند.  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری حلال جهانی می باشد
طراحی و اجرا از گروه طرح و پردازش باتیس