rss feed search icon rss feed rss feed
«محصول حلال سال» در نمایشگاه مسکو معرفی می‌شود **** مراجعه ورزشکاران ایرانی به رستوران های غیر حلال **** "حلال جهانی" تنها لوگوی معتبر حلال برای صادرات به دبی **** برگزاری دوازدهمین نشست هیات مدیره اسمیک **** تحقق اقتصاد مقاومتی با توسعه گردشگری حلال **** حلال جهاني در كره جنوبي **** مالزی از سفر گردشگران ایرانی چقدر درآمد داشت؟ **** محصولات دارویی حلال اسپانیا در راه ایران **** همایش حلال در رسانه، فرهنگ و هنر برگزار می شود **** ۱۰ مصوبه اصلی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۴ تشریح شد **** سود بانکی مصداق ربا است **** موسسه جهانی حلال (اتاق بازرگانی) فاقد مجوز است **** حلال جهانی در روزنامه اقتصاد نمایشگاه **** پایان دوره های آموزشی حلال در کره با اهداء گواهینامه **** سال ٢٠١٦ سال گردشگری ايران **** تلاش چین برای تصویب قانون ترویج مواد غذایی حلال **** حلال جهانی در نمایشگاه آی فود مشهد **** سازمان استاندارد تنها مرجع رسمی اعطای نشان استاندارد حلال در کشور است **** اسلام در ژاپن؛ از مسلمان شدن اولین شهروند تا افزایش جمعیت... **** نشست مطبوعاتی حلال جهانی در کره جنوبی **** لزوم ارائه آموزش‌های لازم در زمینه گردشگری حلال **** بزرگداشت روز جهانی حلال **** موافقت هيات دولت با تشکیل «شورای سیاستگذاری و راهبری حلال» **** اهميت مكمل هاي غذايي **** تاکنون 1500 شرکت داخلی نشان تجاری حلال دریافت کرده‌اند **** نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال در کشور **** حضور حلال جهانی در نمایشگاه مطبوعات و رسانه **** هفتمین همایش بین‌المللی محصولات حلال در بروکسل **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** بانک های ربوی در حال جنگ با ما هستند **** برگزاری نمایشگاه بزرگ بین المللی گلفود 2016 **** حلال جهانی در همایش ملی صادرات دام،طیور و آبزیان **** ایده «حلال در رسانه، فرهنگ و هنر» برای اولین بار در جهان مطرح شد **** چرخ صنعت غذا با صادرات غذای حلال ، تندتر می چرخد **** حلال جهانی در نمایشگاه آگروفود **** ‎همكاري ايران و فرانسه در موضوع آبزيان **** شماره جديد "حلال نشان برين" **** همایش و نمایشگاه حلال در تایلند **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** مالزی، شاهراه ورود به دنیای تجارت محصولات و مواد غذایی حلال **** رونمایی از ویرایش جدید هزاره حلال در آگروفود **** حلال جهاني در نمايشگاه شيريني و شكلات ****
google plus halal press linked in halal press twitter halal press facebook halal press
خبر هفته
شماره جديد "حلال نشان برين" شماره دوم و سوم"حلال نشان برين" فصلنامه اجتماعي فرهنگي موسسه بين المللي حلال جهاني منتشر شد.
خبر نامه
جهت دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد فرمایید:

موسسه حلال جهانی
دو شنبه 17 خرداد ماه 1395 ساعت 19:26

«محصول حلال سال» در نمایشگاه مسکو معرفی می‌شود

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از پایگاه خبری «Halal Focus»، همه تولیدکنندگان محصولات حلال از سراسر جهان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و به بهترین محصولات در روز اختتامیه این نمایشگاه در تاریخ ۱۶ خرداد ماه تقدیر شد.

سالانه بیش از ۵۰۰ شرکت تولیدکننده محصولات حلال در نمایشگاه حلال مسکو شرکت می‌کنند و محصولات خود را در غرفه‌های مختلف به نمایش می‌گذارند. برندها و نام‌های تجاری که تعداد آن‌ها بیش از هزاران مورد است به رقابت برای جذب مشتریان می‌پرداند.

همه محصولات و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه دارای گواهی حلال و منطبق با استانداردهای جهانی سازگار با محیط زیست هستند.

صنعت حلال به سرعت در جهان در حال گسترش است. گزارش جهانی اقتصاد اسلامی در سال ۲۰۱۵ ـ ۲۰۱۶ حکایت از آن دارد که محصولات غذایی حلال ۱۷ درصد بازار جهانی غذا را از آن خود کرده‌اند و کشورهای مالزی، پاکستان و امارات در این زمینه پیشرو هستند.

علاوه بر بازار غذای حلال، بخش مالی اسلامی، پوشاک اسلامی و گردشگری حلال نیز رشد زیادی داشته‌اند.

کشورهای زیادی نیز در حال حاضر در تلاش برای جذب گردشگران مسلمان و تولید محصولات حلال برای استفاده از این بازار پر سود هستند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری حلال جهانی می باشد
طراحی و اجرا از گروه طرح و پردازش باتیس