rss feed search icon rss feed rss feed
«محصول حلال سال» در نمایشگاه مسکو معرفی می‌شود **** مراجعه ورزشکاران ایرانی به رستوران های غیر حلال **** "حلال جهانی" تنها لوگوی معتبر حلال برای صادرات به دبی **** برگزاری دوازدهمین نشست هیات مدیره اسمیک **** تحقق اقتصاد مقاومتی با توسعه گردشگری حلال **** حلال جهاني در كره جنوبي **** مالزی از سفر گردشگران ایرانی چقدر درآمد داشت؟ **** محصولات دارویی حلال اسپانیا در راه ایران **** همایش حلال در رسانه، فرهنگ و هنر برگزار می شود **** ۱۰ مصوبه اصلی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۴ تشریح شد **** سود بانکی مصداق ربا است **** موسسه جهانی حلال (اتاق بازرگانی) فاقد مجوز است **** حلال جهانی در روزنامه اقتصاد نمایشگاه **** پایان دوره های آموزشی حلال در کره با اهداء گواهینامه **** سال ٢٠١٦ سال گردشگری ايران **** تلاش چین برای تصویب قانون ترویج مواد غذایی حلال **** حلال جهانی در نمایشگاه آی فود مشهد **** سازمان استاندارد تنها مرجع رسمی اعطای نشان استاندارد حلال در کشور است **** اسلام در ژاپن؛ از مسلمان شدن اولین شهروند تا افزایش جمعیت... **** نشست مطبوعاتی حلال جهانی در کره جنوبی **** لزوم ارائه آموزش‌های لازم در زمینه گردشگری حلال **** بزرگداشت روز جهانی حلال **** موافقت هيات دولت با تشکیل «شورای سیاستگذاری و راهبری حلال» **** اهميت مكمل هاي غذايي **** تاکنون 1500 شرکت داخلی نشان تجاری حلال دریافت کرده‌اند **** نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال در کشور **** حضور حلال جهانی در نمایشگاه مطبوعات و رسانه **** هفتمین همایش بین‌المللی محصولات حلال در بروکسل **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** بانک های ربوی در حال جنگ با ما هستند **** برگزاری نمایشگاه بزرگ بین المللی گلفود 2016 **** حلال جهانی در همایش ملی صادرات دام،طیور و آبزیان **** ایده «حلال در رسانه، فرهنگ و هنر» برای اولین بار در جهان مطرح شد **** چرخ صنعت غذا با صادرات غذای حلال ، تندتر می چرخد **** حلال جهانی در نمایشگاه آگروفود **** ‎همكاري ايران و فرانسه در موضوع آبزيان **** شماره جديد "حلال نشان برين" **** همایش و نمایشگاه حلال در تایلند **** تعامل با کشورهای مسلمان برای توسعه گردشگری حلال **** مالزی، شاهراه ورود به دنیای تجارت محصولات و مواد غذایی حلال **** رونمایی از ویرایش جدید هزاره حلال در آگروفود **** حلال جهاني در نمايشگاه شيريني و شكلات ****
google plus halal press linked in halal press twitter halal press facebook halal press
خبر هفته
شماره جديد "حلال نشان برين" شماره دوم و سوم"حلال نشان برين" فصلنامه اجتماعي فرهنگي موسسه بين المللي حلال جهاني منتشر شد.
خبر نامه
جهت دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد فرمایید:

موسسه حلال جهانی
شنبه 22 آبان ماه 1395 ساعت 15:22

اتاق بازرگانی، رعایت قانون، پاسخگویی

اتاق بازرگانی، رعایت قانون، پاسخگویی

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران هماره دولتمردان و مسئولان را به رعایت قانون دعوت کرده و می کند و درست هم همین است. اما سوال این است که آیا خود اتاق بازرگانی ملزم به رعایت قانون هست یا خیر؟ آیا در برابر رسانه ها و پرسش ها و سوالات آنها خود را ملزم به پاسخگویی می داند یا خیر؟

موضوع این است که پایگاه خبری حلال جهانی در جریان برگزاری نمایشگاه آگروفود متوجه شد که اتاق بازرگانی ایکریک و موسسه جهانی حلال هیچگونه مجوزی برای صدور گواهی حلال ندارند، این پایگاه که تنها پایگاه تخصصی اخبار حلال است به منظور پاسخگویی به مردم تحقیق را آغاز نمود و از سازمان استاندارد نیز استعلام نمود که آیا اتاق بازرگانی مجوز حلال دریافت نموده است یا خیر. معلوم شد که هیچگونه مجوزی برای صدور گواهی حلال دریافت ننموده است. متعاقب آن این پایگاه نامه ای ابتدا به آقای جلال پور و سپس به آقای شافعی ریاست قبلی و فعلی اتاق نوشت و درخواست کرد که بر ای مردم اطلاع رسانی نماید که آیا مجوز دارند یا خیر. پس از گذشت نزدیک به چهار ماه اتاق بازرگانی هیچگونه جوابی مبنی بر قانونی بودن صدور گواهی حلال توسط اتاق و نهادهای وابسته نداده و متاسفانه علیرغم پیگیری از دفتر رئیس و روابط عمومی اتاق، جوابی برای خواننده های این پایگاه خبری داده نشده است. حال سوال این است که آیا اتاق بازرگانی خود را ملزم به پاسخگویی به رسانه ها نمی داند یا در مورد این مساله هم که رعایت قانون توسط خود اوست باید سکوت را برگزید؟ آیا سکوت زیبنده است یا پاسخگویی؟

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری حلال جهانی می باشد
طراحی و اجرا از گروه طرح و پردازش باتیس